داستان آیسا

آیسامبل 1376

تاریخچه آیسا داستان اتحاد و پشتکار برادران ارزانلو است که امروزه به یکی از کسب و کارهای موفق خانوادگی در صنعت مبلمان ایران مشهور شده است. داستانی که در یک کارگاه کوچک توسط دو برادر بزرگتر و با تولید میز و مبلمان اداری آغاز شد.

آیسامبل ازسال 1376 فعالیت خود را در زمینه نجاری و رنگ آمیزی آغاز نمود و پس از سالها کسب تجربه و ممارست در زمینه مبلمان اداری، در سال 1380 با تمرکز بخشیدن به واحدهای مختلف خود در یک مجتمع صنعتی، فعالیتهای نجاری، رنگکاری و رویه کوبی را تحت کنترل یک مدیریت واحد قرار داد.

آیسامبل با ارائه مدل های جدید و انحصاری خود به بازار، موفق  به ایجاد تحولی در سبک مبل های نیمه استیل در کشور گردید. سبکی که امروزه به عنوان مبلمان نئوکلاسیک شناخته می شود و در فضای بین دو سبک معماری کلاسیک و مدرن قرار گرفته است.

 

 

در ادامه آیسا با مبنا قرار دادن اصالت طراحی و نوآوری در درجه اول و توجه به سلیقه مخاطبین پریمیوم جامعه ،سعی بر ایجاد فضایی مجلل و فاخر دارد و در همین راستا همراه با ساخت و تولید مبلمان ،اقدام به گردآوری کالاهای دکوراتیو همچون اکسسوری ،لوستر،کاغذ دیواری و پرده در یک مجموعه واحد نموده است.

تولید مبلمان توسط دستان هنرمند صنعتگران و ذهن خلاق طراحان در تلفیق با چیدمان هارمونیک و خاص اکسسوری ،لوستر ،پرده و دیگر متریال دکوراتیو توسط طراحان داخلی ،آیسا را تبدیل به یک برند ارائه کننده سبک زندگی لوکس نموده است.

 

چشم انداز

آیسامبل یک برند آوانگارد و شیک در سطح بین المللی که تجربه شعف را با مبلمانی فاخر برای افراد خاص پسند به ارمغان خواهد آورد.

ماموریت

خانواده آیسا با افتخار و عشق از طریق مشارکت فردی و همکاری تیمی، با دانش روز و تجربه خود، برای ساخت مبلمانی ظریف، شیک و مد روز برای افراد خاص و سخت پسند تلاش می کند. و باور دارد قدم های هرچند کوچک اما مستمر دلیل پیشرو بودن و توسعه پایدار این برند در صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی ایران است.

ارزش

شش ارزش پیش برنده آیسامبل، خانواده، خلاقیت، هنر، نوآوری، مسئولیت پذیری و بهره گیری شایسته از موهبت طبیعت می باشد.

فلسفه آیسا ارائه سبک زندگی منحصربفرد و مد روز است. طراحی و ساخت سطح بالا و روان که نشان دهنده هنر پیچیده است که به یک فلسفه زنده در فضای اتاق تبدیل می شود.

زیبایی های غیرمنتظره، حاصل هم بندی بی نظیر متریال مد روز و خاص چوب ،سنگ ،استیل و پارچه های فاخر است که مطابق با معیارهای طراحی بین المللی و استاندارهای کیفی آیسا در هر خانه ای، زیبایی مجلل و چشم نوازی ایجاد می کند.

 

 

کیومرث ارزانلو

مجید ارزانلو

وحید ارزانلو

حامد ارزانلو

ایمان ارزانلو