مبلمان

انواع سرویس خواب دو نفره

انواع تخت خواب دو نفره

هنگامی که در مورد اندازه تخت جدید خود تصمیم گرفتید، مرحله بعدی شما خرید سرویس خواب با ظاهر مناسب است. اگر نیاز به اطلاعات برای انتخاب انواع سرویس خواب دو نفره‌های موجود در بازار دارید یا کنجکاو هستید که اطلاعات بیشتری در مورد اینکه کدام یک از تختخواب‌ها بهترند به دست آورید این مقاله راهنمای مفید ما به شما در تصمیم گیری صحیح است.

وقتی صحبت از انتخاب تختخواب می‌شود چیزهای زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. دوام، اندازه و فضای اتاق خواب شما؛ طراحی نیز به همان اندازه مهم است؛ به ویژه هنگامی که قصد خرید سرویس خواب عروس دارید.

تختخواب‌ها یکی از مهم‌ترین قطعات دکوراسیون در خانه و اتاق خواب هستند؛ مردم تقریباً یک سوم از زندگی خود را در آنها می‌گذرانند! هیچ چیز بیش از خواب بر عملکرد روزانه شما تأثیر نمی‌گذارد و همه ما می‌دانیم که سرحال بودن بعد از یک خواب نامناسب چقدر می‌تواند دشوار باشد.

انواع سرویس خواب دونفره

هنگام خرید یک تخت جدید، بسیاری از انواع سرویس خواب دو نفره بی اطلاع هستند. از تخت‌هایی با بلندگوهای داخلی گرفته تا تخت‌هایی با مدل‌های سنتی. اگر خانه یا اتاق خواب شما زیبایی خاصی دارد، احتمالاً می‌خواهید تختی متناسب با آن تهیه کنید. از تختخواب‌های سنتی گرفته تا اسکاندیناوی، سبک‌های مختلف تخت را برای هر خانه در ادامه نام خواهیم برد.

سرویس خواب دو نفره سنتی

انواع تخت خواب
 دو نفره

سبک سنتی تخت خواب شامل تعدادی طرح از دوران گذشته است. این طرح‌ها شامل تخت‌های پوستری، تخت‌های سایبان و… می‌باشد. تخت دونفره سنتی معمولاً با چوب تیره ساخته می‌شود تا سبک سنتی و قدیمی را به تصویر بکشد.

 

سرویس تخت روستیک

سرویس خواب دو نفره روستیک

یک تخت روستیک ظاهر خشن، با اصالت و طبیعی را به تصویر می‌کشد که بسیاری به دنبال آن هستند. این سبک تخت خواب دو نفره در خانه‌هایی با استایل سنتی و قدیمی بسیار محبوب است.

تختخواب دو نفره کانتری

یک تخت خواب کانتری جذابیت بیرونی و قدیمی دارد. این نوع از انواع سرویس خواب دو نفره معمولاً از چوب ساخته می‌شوند و اغلب دارای پانل‌هایی در قسمت پا و سر هستند.

تختخواب دو نفره مدرن

سرویس خواب دو نفره مدرن

یک تخت خواب مدرن به این معنی است که بر اساس طراحی به روز ساخته شده است. این نوع تخت‌ها اغلب ساده و براق هستند. تخت مدرن خیلی زرق و برق دار نیست و تقریباً در هر سبک خانه‌ای عالی عمل می‌کند.

تختخواب دونفره صنعتی

تختخواب‌های صنعتی الهام گرفته از کارخانه هستند؛ به این معنی که چارچوبی از آهن فرفورژه دارند و حس یکپارچگی را القا می‌کنند. آنها قطعاتی عالی هستند و در خانه‌های امروزی به‌خوبی جای می‌گیرند. اگر می‌خواهید سرویس خواب دو نفره شما حس صنعتی داشته باشد، به دنبال تختی صنعتی با چوب باشید.

 

سرویس خواب دو نفره رترو

 

تختخواب دو نفره روترو

تختخواب‌های رترو شامل طرح‌های منحصر به فرد پرتجمل و عتیقه است. آنها می‌توانند ساخته شوند تا قدیمی یا مدرن به نظر برسند و در خانه‌های مدرن در حال حاضر عالی کار کنند.

سرویس خواب دو نفره فرانسوی

تخت خواب دو نفره فرانسوی

تخت‌های فرانسوی کلاسیک و زیبا هستند. آنها معمولاً تخته‌های سرپوش‌دار فوق‌العاده دارند. آنها در سوئیت‌های مستر عالی به نظر می‌رسند و می‌توانند حسی از رمانتیک بودن را به هر اتاق اضافه کنند.

سرویس خواب دو نفره نئو کلاسیک

سرویس خواب دو نفره کلاسیک

تختخواب‌های دو نفره نئو کلاسیک از نظر طراحی شیک هستند. آنها معمولاً دارای سبک‌های مربوط به دهه 1900 هستند و معمولاً از چوب ساخته می‌شوند و ظاهری قدیمی و کلاسیک در فضا ایجاد می‌کنند.

تخت خواب دو نفره پلتفرم

سرویس خواب دو نفره پلتفرم

تختخواب‌های پلتفرم دارای طرحی هستند که نیازی به تشک فنری ندارد. معمولاً با یک تکیه گاه یا لت‌های چوبی عرضه می‌شود که نیاز به صرف هزینه بیشتر برای فنر جعبه را از بین می‌برد.

تخت پوستری

تخت پوستری یا تخت خواب 4 پایه به‌گونه‌ایی ساخته شده است که دارای چهار ستون بلند یا کوتاه است و معمولاً دارای یک تخته بزرگ در سر و در قسمت پایین است. این تخت‌ها معمولاً با چوب گیلاسی، بلوط و گردو ساخته می‌شوند و خیلی محبوب هستند.

تختخواب سورتمه

تخت سورتمه دارای یک تخته سر و پا خمیده است که ظاهر یک سورتمه را ارائه می‌دهد. آنها از طریق دو ریل چوبی به هم متصل می شوند و از چوب با روکش ساخته می شوند که معمولاً در طیف وسیعی از روکش های چوب ماهون و گیلاس تولید می شوند.

 

اندازه انواع سرویس خواب دو نفره چه قدر است؟

قاب تخت دونفره استاندارد 135 سانتی متر، عرض و 190 سانتی متر طول دارد. این اندازه مناسب تختخواب برای زوج ها، تخت های سینگل و تخت برای نوجوانانی است که به دنبال اندازه های بزرگ هستند. تخت های دونفره برای قرار دادن یک تشک دوتایی استاندارد ساخته شده است.

آیا تخت های دونفره King از تختخواب Queen بزرگتر هستند؟

یک تخت دونفره king بزرگتر از یک تخت ملکه است و “ملکه” نام دیگر تخت دونفره کوچک است. اینها باریک تر از یک تخت دونفره هستند و برای اتاق خواب های جمع و جور مناسب اند.

انتخاب تخت مناسب برای شما

هنگام انتخاب تخت خواب جدید باید به نکات زیادی توجه کرد. آیا تختی با فضای ذخیره اضافی می خواهید یا تختی که به راحتی قابل نگهداری باشد؟ آیا می خواهید یک تخت سر فانتزی یا یک تخت با قاب ساده داشته باشید؟ دکوراسیون فعلی اتاق خواب خود را در نظر بگیرید و یک نوع تخت مناسب پیدا کنید.

هنگامی که اندازه، مدل و چارچوب تخت را انتخاب کردید، حتماً تشک و ملافه متناسب با آن را نیز تهیه کنید تهیه کنید. برای خرید سرویس خواب دو نفره از آیسامبل می توانید با مشاوره متخصصان ما تخت خواب مناسب خود را انتخاب کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *