ایونت

نقش اول دور همی های متفاوت

آیسامبل؛ نقش اول دورهمی های متفاوت

این روزها با گذر از خیابان های سطح شهر، بیلبوردی با حال و هوایی متفاوت از تهران قدیم نظر ها را به خودش جلب می کند. به نظر می آید تبلیغی از یک فیلم سینمایی باشد یا نمایشی از خودروهای آنتیک. اما این بار “آیسامبل” است که همه را غافلگیر می کند!

 

 

فرزین، مدیر برند آیسامبل درباره کمپین جدید آیسامبل می گوید؛

شرکت آیسامبل پس از کمپین های اجرا شده ی گذشته برای این برند، این بار به دنبال خلاقیت و تاثیرگذاری بیشتر، با گروه “آو” هم مسیر شد؛ همکاری و حمایت همه جانبه علی قادری، مدیرعامل “آو” از فرآیند تولید کمپین تحسین برانگیز بود.

ما به دنبال تفاوت می گشتیم. اولین تصویری که در تبلیغات مبلمان در ذهن هر یک از ما تداعی می شود، صحنه ایست از یک سلبریتی یا مدل مشهور که روی مبلی از برند مورد نظر نشسته است؛ چیزی که در کمپین های گذشته آیسامبل نیز دیده می شد. اما ما می خواستیم از این کلیشه ی همیشگی فاصله بگیریم؛ بنابراین به دنبال پتانسیل های دیگری از “حمید گودرزی” گشتیم. اصلی ترین ویژگی وی بازیگر بودن اوست. در حوزه ی سینما، مهم ترین جایگاهی که یک بازیگر می تواند در آن قرار گیرد و بدرخشد نقش اول یک فیلم است. ما نیز همین مسئله را به فضای خانه تعمیم دادیم و نقش اول دکوراسیون هر خانه را مبلمان آن فضا دیدیم. عنصری که سایر لوازم خانه بر اساس آن خریداری و ست می شوند.

واژه ی بعدی ما “دورهمی” بود. همانطور که می دانید برند آیسا مبل اسپانسر مبلمان برنامه “دورهمی” است که این روزها از شبکه نسیم پخش می شود و طراحی دکوراسیون این برنامه برای مخاطبان قابل توجه است. از این رو ما می خواستیم توجه مخاطبان را به حضور آیسامبل در دکوراسیون این برنامه جلب کنیم که با حضور حمید گودرزی در برنامه دورهمی نیز انتقال این پیام بیشتر خواهد شد. و نهایتا از “تفاوت” بهره گرفتیم. ویژگی مهم سبک طراحی ما که آوانگارد است. مسئله ای که همواره به آن اذعان داریم و انتخاب این سبک را در ساخت مبلمان، مهم ترین تمایز خود با رقبا می دانیم.

یکی دیگر از پتانسیل های استفاده شده “سریال شهرزاد” بود. این سریال که اخیرا‌ فصل اول آن به پایان رسیده است و مخاطبان در انتظار خبر جدیدی از آن به سر می برند، گزینه مناسبی بود برای ایجاد فضاسازی ابهام آمیز تصویر که به نوعی در نگاه اول، در مخاطبان سوال ایجاد می کرد که آیا این بیلبورد متعلق به سریال شهرزاد است یا آیسامبل؛ که گوشه ای از این تردیدهای ذهنی در صفحه اینستاگرام آقای گودرزی قابل مشاهده است. و از آنجایی که هدف کمپین برندینگ بود و نه فروش، این بحث شکل گرفته در میان مردم در سطح شهر درمورد بیلبوردهای اخیر آیسا مبل به این مسئله بسیار کمک کرد.

کمپین جدید آیسامبل که تصویر برداری پرهزینه آن در شهرک سینمایی غزالی اجرا شده است، علاوه بر نمایشی که بر سطح بیلبورد های شهر داشت در حوزه دیجیتال مارکتینگ بسیار موفق بود و در فضای مجازی نیز به اجرا درآمد. علاوه بر آن، این کمپین، یک کمپین جانبی نیز به دنبال خواهد داشت که به زودی خبر آن را خواهید شنید.

درمورد انتخاب زمان اجرای کمپین نیز؛ در ماه مبارک رمضان مردم علاوه بر تردد های عادی خود در طول روز، زندگی شبانه فعال تری را در سطح شهر پیش می گیرند و نهایتا عبور و مرور به طور کلی در ساعات شبانه روز افزایش میابد. بنابراین این ماه، بهترین و بهینه ترین زمان استفاده از رسانه های شهری است.

و در آخر از گروه ایده پردازی این کمپین، شهرام سیف هاشمی، پژمان فخاریان، ایمان طیرانی، الهام جزنی، سهند مشاور، فرنوش رنگامیز، میشا جودت و بقیه دوستانی که قطعا و یقینا بدون کمک آنها قادر به انجام این پروژه نبودیم، تشکر فراوان می کنم. این روزها با گذر از خیابان های سطح شهر، بیلبوردی با حال و هوایی متفاوت از تهران قدیم نظر ها را به خودش جلب می کند. به نظر می آید تبلیغی از یک فیلم سینمایی باشد یا نمایشی از خودروهای آنتیک. اما این بار “آیسامبل” است که همه را غافلگیر می کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *