تاریخ :     زمان : 14:13:56
استفانی جوآن انجلینا جرمنوتا نام خواننده، ترانه سرا، آهنگ ساز و بازیگر معرف آمریکایی است که با نام هنری لیدی گاگا شهرت گرفته است. لیدی گاگا در رده ۱۰۰ هنرمند تأثیر گذار رتبه بندی شده است و بعد از مایکل جکسون اولین خواننده ای است که در دنیای مجازی هواداران او از مرز ده میلیون نفر نیز عبور کرده اند. زندگی متفاوت و خاص لیدی گاگا سبب شده طراحی و دکوراسیون داخلی منزل او نیز متفاوت تر از سایر هنرمندان جلوه کند. در ادامه شما را با سبک چیدمان منزل لیدی گاگا بیشتر آشنا می کنیم تا شما هم شاهد زندگی متفاوت هنرمندان معروف باشید.
منزل لیدی گاگامنزل لیدی گاگا

نمای ساختمان لیدی گاگا

امنیت یکی از مهم ترین و ضروری ترین عواملی است که در ساختمان های ستاره های بین المللی باید به آن توجه شود. باید بگویم امنیت و آرامش دو رکن اصلی هستند که منزل لیدی گاگا از آن بهره برده است. نمای داخل حیاط این هنرمند معروف به سبکی بسیار هنرمندانه با استخر رو باز دیزاین شده است. این استخر بسیار رؤیایی طراحی شده است. به شکلی که در روز شما شاهد یک فضای رؤیایی و آرامش بخش هستید و در شب با نور پردازی بی نظیر در این حیاط ویلایی یک نشست رمانتیک و دوستانه شکل می گیرد. صندلی های خاص و زیبا که مطابق با معماری فضا در این حیاط مورد استفاده قرار گرفته است خود به چند دسته تقسیم می شوند. در قسمتی از این حیاط ویلایی لوکس شما شاهد یک آلاچیق مدرن هستید که با صندلی های مخصوص دیزاین شده است. از سوی دیگر درست در روبروی این آلاچیق سنگی شما یک ست مبل چرمی مشاهده می کنید که با نور پردازی بی نظیر این فضا به محیطی دنج برای دور همی های دوستانه تبدیل شده است. شکی در این نیست که ست کردن تمام عناصر در این فضای بزرگ نیاز به یک طراح دکوراسیون داخلی دارد تا عناصر مرتبط با دکوراتیو کردن فضا به درست ترین حالت ممکن مورد استفاده قرار بگیرد. استفاده از درخت های نخل در این حیاط ویلایی سبب شده است شما شاهد یک دکوراسیون سنتی و روستایی باشید. این امر به دلیل نوع گل کاری و سبک نور پردازی در ذهن شما تداعی می شود.
نمای ساختمان لیدی گاگا
 
نمای ساختمان لیدی گاگا
 
نمای ساختمان لیدی گاگا
 
نمای ساختمان لیدی گاگا
 
نمای ساختمان لیدی گاگا
 

میز پذیرایی در آلاچیق رؤیایی

حیاط این منزل لوکس و رؤیایی به این سادگی ها طراحی نشده است. گوشه و کنار این حیاط بی نظیر با سبک های متفاوت دیزاین شده است. به شکلی که در قسمت دیگری از این فضا شما شاهد یک آلاچیق رو باز هستید که با پرده های کتانی دیزاین شده است. میز و صندلی آهنی که برای این فضا مورد استفاده قرار گرفته است بسیار به سبک آلاچیق طراحی شده نزدیک است و یک هماهنگی خاصی را در فضا حاکم کرده است. حوضچه های کوچکی که در این فضا مورد استفاده قرار گرفته است علاوه بر خاص شدن این دکور به رؤیایی تر شدن آن نیز بسیار کمک کرده است. دور از باور نیست اگر بگویم حیاط منزل لیدی گاگا شبیه به جنگل های افسانه ای است. درختان سر به فلک کشیده از یک سو و از سوی دیگر ستون های با پایه های بلند این امر را در ذهن مخاطب تداعی می کند. صرف یک عصرانه در یک روز بهاری رؤیایی ترین اتفاقی است که لیدی گاگا با دوستان خود در این فضا تجربه می کند. یک آلاچیق پارچه ای به همراه یک خوش خواب در گوشه دیگر حیاط تعبیه شده است که اگر هوا مطلوب باشد می توان شب را در این فضا به صبح رساند. نور پردازی بی نظیری که در لابه لای درختان چشم نوازی می کند سبب شده است این فضا شبیه به قصر های رؤیاها جلوه کند.
میز پذیرایی در آلاچیق رویایی
 
میز پذیرایی در آلاچیق رویایی
 
میز پذیرایی در آلاچیق رویایی

اتاق نشیمن منزل لیدی گاگا

یکی از مواردی که در این قصر رؤیایی بسیار مشهود است ایده پردازی با تم قهوه ای است. این رنگ در تمام پارامترهای فضای داخلی حیاط مشاهده می شود و به صورت دنباله دار تا بخش های داخلی منزل نیز دنبال شده است. یک آشپزخانه کوچک که در اتاق نشیمن قرار داده شده است کار را برای پذیرایی های یک نشست دوستانه بسیار ساده کرده است. در دو سوی این آشپزخانه لوکس نقلی شاهد دو ست مبل هستید که برای استراحت مورد استفاده قرار می گیرد. پنجره های عمودی و بزرگ این منزل لوکس سبب شده است در طی روز نور فضا به کلی فراهم شود و شبی رؤیایی را به نظاره نشست. ایده پردازی در نور پردازی اتاق پذیرایی و نشیمن نیز خود یک سبک محسوب می شود. در قسمتی دیگر از منزل شما دو ست مبل و میز نهار خوری گل دار را مشاهده می کنید به شکلی که گویی سبک کلاسیک در این فضا با پرده های گل‌دار عمودی دنبال شده است. معماری این منزل با شکوه نیز با سبکی بسیار متفاوت دنبال شده است و شما به راحتی می توانید این طراحی را حتی بر روی سقف نیز مشاهده کنید. استفاده از ستون های خاص نیز به منحصر به فرد شدن این طراحی دامن زده است. مهمان خانه منزل لیدی گاگا بسیار هنرمندان و خاص دیزاین شده است.
اتاق نشیمن منزل لیدی گاگا
 
اتاق نشیمن منزل لیدی گاگا
 

آشپزخانه ای به سبک کلاسیک

علاوه بر آشپزخانه مدرن و شیک داخل اتاق نشیمن یک آشپزخانه شیک و لوکس دیگری را به صورت مجهز تر در قسمتی دیگر از این منزل شاهد هستیم. سبک متفاوت این آشپزخانه به دلیل بهره گرفتن از کالاهای لوکسی است که در این فضا مورد استفاده قرار گرفته است. میز اپنی که با توجه به آن صندلی های زیرین آن طراحی شده است کاملاً ست با کابینت های این آشپزخانه طراحی شده است. استفاده از لوازم دکوری لوکس نیز سبب منحصر به فرد شدن این دیزاین بی نظیر شده است. لوسترهای برنزی در کنار کمد مختص به دکوری این آشپزخانه از جمله عواملی است که یک دکوراسیون لوکس و کلاسیک را طراحی کرده است.
اشپزخانه ای به سبک کلاسیکآشپزخانه منزل لیدی گاگا

 اتاق خواب لوکس و کلاسیک

اتاق خواب لیدی گاگا همانند سایر بخش های منزل رؤیای او بسیار خاص دیزاین شده است. یک تخت لوکس چوبی که با پایه های چوبی دیزاین شده است و به راحتی با یک پارچه حریر دیزاین می شود و یک خواب دل انگیز را رقم می زند. استفاده از فرش های گل دار با تم قهوه ای در این اتاق خواب سبب زیبا تر شدن این دکور شده است. آینه چوبی قهوه ای به همراه قاب چوبی که در قسمت بالای شومینه تعبیه شده است از مواردی است که برای دکور کردن این اتاق خواب مورد استفاده قرار گرفته است. دو میز کنار تختی به همراه آباژورهای کلاسیک رو میزی نیز به کلاسیک تر شدن این دیزاین بسیار کمک کرده است. سقف اتاق خواب لیدی گاگا نیز همانند سایر بخش های منزل او بسیار خاص و حرفه ای طراحی شده است. طراحی خاص به همراه نور پردازی ویژه به این اتاق خواب جلوه ای دیگر از زیبایی بخشیده است. اتاق خواب دیگری برای استراحت مهمان های ویژه لیدی گاگا طراحی شده است که همانند اتاق خواب اصلی با یک تم قهوه ای دیزاین شده است. ایده پردازی با رنگ قهوه ای سبب شده است دکوراسیون منزل این هنرمند محبوب بسیار لوکس جلوه کند.
اتاق خواب لوکس و کلاسیکاتاق خواب منزل لیدی گاگا
اتاق خواب لوکس و کلاسیکاتاق خواب مهمان

سرویس بهداشتی

متفاوت بودن دکوراسیون منزل لیدی گاگا به صورت دنباله دار تا بخش های داخلی سرویس بهداشتی نیز دنبال شده است. در کنار سرویس حمام منزل لیدی گاگا یک اتاق به منظور استراحت و ریلکس کردن اختصاص داده شده است. یک کاناپه به همراه یک میز توالت از جمله عواملی است که در این فضا مورد استفاده قرار گرفته است. خالی از لطف نیست که بدانید استفاده از کالاهای لوکس همانند صندلی های همراه میز توالت در این فضا نیز مشاهده می شود. استفاده از شومینه و ستون های زیبا در طراحی این فضا به خاص تر شدن این دکور بسیار کمک کرده است.
سرویس بهداشتیسرویس بهداشتی منزل لیدی گاگا

اتاق بازی منزل لیدی گاگا

اتاق بازی و اتاق کار لیدی گاگا به صورت بسیار خاصی با رنگ قهوه ای و یک رنگ قرمز چشم نواز دیزاین شده است. یک تلویزیون که با طراحی بسیار خاص در قسمت بالای میز کار تعبیه شده است فضای مناسب را برای تماشای برنامه های تلویزیونی در این اتاق فراهم کرده است. در سمت دیگر شما یک میز بیلیارد را می بینید که برای بازی کردن فضای خوبی را مهیا کرده است. سبک منزل لیدی گاگا بسیار به سبک های کلاسیک نزدیک است.
اتاق بازی منزل لیدی گاگااتاق بازی منزل لیدی گاگا

کلام آخر

آن چیزی که در دکوراسیون منزل لیدی گاگا مشاهده می شود یک طراحی بسیار خاص و حرفه ای است. از تم با رنگ قهوه ای بسیار در منزل این هنرمند معروف استفاده شده است که سبب لوکس تر شدن این دکوراسیون شده است. شما به راحتی با یک نور پردازی متفاوت می توانید خاص بودن دکوراسیون این منزل رؤیایی را مشاهده کنید. به شکلی که علاوه بر اتاق پذیرایی و اتاق نشیمن این پارامتر در حیاط این منزل ویلایی دنبال شده است. حیاط منزل با حوض‌های بزرگ کوچک به همراه استخر رو باز بسیار متفاوت دکور شده است. زیبایی بی نظیر منزل لیدی گاگا متأثر از دستان هنرمندان طراحان دکوراسیون داخلی است.
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آیسامبل کیان میباشد