تاریخ :     زمان : 14:13:56
جنیفر لین لوپز با نام هنری جنیفر لوپز یک خواننده محبوب در امریکا است. جنیفر علاوه بر اینکه در زمینه هنر پیشگی، نویسندگی موسیقی و تهیه‌کنندگی بسیار متخصص و حرفه ای عمل کرده است در زمینه دکوراسیون داخلی منزل خود نیز دستی به آتش داشته است. جنیفر لوپز در بلند ترین ساختمان نیویورک در یک پنت هاوس در منزلی با شکوه و لوکس زندگی می کند. خانه ای که از نمای بیرونی هم با سنگ های شیک و زیبا به شکلی مدرن و چشم گیر دیزاین شده است. در مقاله پیش روی سعی بر آن داریم شما را با سبک دکوراسیون منزل جنیفر لوپز بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا مدرن ترین دیزاین ها را از آن خود کنید.
دکوراسیون منزل مسکونی جنیفر لوپز

منزل جنیفر لوپز

فضای بیرونی منزل جنیفر لوپز

داشتن یک منزل لوکس و رؤیایی در بالاترین ارتفاع ممکن امری است که آرامش خاصی را به همراه دارد. منزل جنیفر لوپز این پارامترهای اساسی و مهم را دار است به شکلی که در بالاترین نقطه از این ساختمان به راحتی می تواند به ریلکس کردن بپردازد. مطالعه یک کتاب مورد علاقه و نوشیدن یکی قهوه در یک عصر پاییزی امری است که در این فضا خاص و دل انگیز مهیا می شود. ارتفاعی که به راحتی می توان تمام شهر را از بالا به نظاره نشست. این زیبایی مختص به همین نمای بیرونی نمی شود و دکوراسیون بی نظیر فضای داخلی منزل جنیفر امری است که به آن می پردازیم. راهرو، اتاق نشیمن؛ اتاق پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه و سایر قسمت های دیگر در منزل جنیفر لوپز را در ادامه به نظاره می نشینیم.
فضای بیرونی منزل جنیفر لوپز
 
فضای بیرونی منزل جنیفر لوپز
 
فضای بیرونی منزل جنیفر لوپز

ارتفاع و منزل جنیفر لوپز

امنیت در منزل جنیفر لوپز

امری که بسیار از سلبریتی ها قبل از خرید منزل مسکونی به آن توجه می کنند امنیت لازم برای زندگی است. از آنجایی که افراد معروف و مشهور طرفداران بسیاری دارند برای استراحت نیاز دارند در محیطی زندگی کنند که امنیت لازم مهیا باشد. این منزل در یک ارتفاع بسیار بالا واقع شده است. یک آسانسور خصوصی به منظور رفت آمد ساده تر برای جنیفر لوپز اختصاص داده شده است. از سوی دیگر گاو صندوق های برای قرار دادن وسایل شخصی و مهم این سلبریتی مشهور در این ساختمان تعبیه شده است که زندگی را بسیار ساده کرده است.
امنیت در منزل جنیفر لوپز

امنیت در منزل جنیفر لوپز

دکوراسیون داخلی منزل جنیفر لوپز

امری که در این خانه زیبا بسیار مشهود است نور طبیعی است که در محیط حاکم شده است. استفاده از لوازم لوکس و مدرن همانند مبل های که در تصویر مشاهده می کنید سبب زیبا تر شدن این فضای رؤیایی شده است. به شکلی که در یک نشست دوستانه به راحتی می توان نمایی زیبایی از شهر را مشاهده کرد. دیزاین خانه با گل های طبیعی امری دیگر در زیبا تر شدن این دکوراسیون به شمار می آید. در بخش دیگری از منزل یک مبل تخت خواب شو درست در نزدیک پنجره تعبیه شده است که سبب می شود یک استراحت آرامش بخش تجربه شود. استفاده از یک کتابخانه دیواری در نزدیکی این مبل راحتی سبب می شود جنیفر لوپز از این فضا به عنوان اتاق مطالعه نیز استفاده کند.
دکوراسیون داخلی منزل جنیفر لوپز
 
دکوراسیون داخلی منزل جنیفر لوپز
 
دکوراسیون داخلی منزل جنیفر لوپز

اتاق نشیمن آفتاب گیر

اتاقی برای پذیرایی

قسمتی از منزل برای پذیرایی از مهمان ها در نظر گرفته شده است که همانند اتاق نشیمن از یک نور طبیعی بهره برده است. یکی از دلایل زیبا تر شدن منزل جنیفر لوپز نوری است که به صورت طبیعی به داخل اتاق ها تابیده می شود. یک سرویس نهار خوری لوکس و شیک که علاوه بر پذیرایی برای یک دور همی دوستانه هم ایده مناسبی است. استفاده از یک لوستر بلوری شیک در کنار یک تابلو دیواری خاص به زیبا تر شدن این فضا بسیار کمک کرده است. از سوی دیگر می توان به هماهنگی بین رنگ ها نیز اشاره کرد. رنگ میز و پارکت های کف ساختمان این هارومونی و هماهنگی را ایجادکرده است.
اتاق پذیرایی

میز نهار خوری

سینمای خانگی منزل جنیفر لوپز

اتاقی در منزل جنیفر لوپز برای تماشای تلویزیون اختصاص داده شده است. این فضا درست شبیه به یک سینمای حرفه ای دیزاین شده است. صندلی های تخت خواب شویی که در این فضا قرار داده شده سبب می شود به راحتی به تماشای تلویزیون پرداخت. زیبایی این فضا به دلیل ایده پردازی است که برای رنگ آمیزی مبل ها و تلویزیون مد نظر قرار گرفته است. تلویزیون با اندازه بزرگ در انتهای این سالن تعبیه شده است که تماشای تلویزیون را بسیار آسان تر جلوه داده است. شکی در این نیست که این سبک طراحی در یک برج بلند تنها توسط متخصصان طراحی داخلی ممکن است. دکوراسیون کردن برخی از اتاق ها نیاز به یک تخصص حرفه ای دارد تا ایده پردازی به درست ترین شکل ممکن دنبال شود. منزل جنیفر لوپز از چند سالن برای تماشای تلویزیون بهره برده است که به زیبایی این ساختمان بی نقص بسیار کمک کرده است.
سینمای خانگی منزل جنیفر لوپز

سینمای خانگی منزل جنیفر لوپز

آشپزخانه منزل جنیفر لوپز

یکی از مهم ترین مزایای که منزل جنیفر لوپز از آن خود کرده است منظره بسیار خاصی است که از تمام زوایا قابل مشاهده است. آشپزخانه این منزل با شکوه بسیار خاص و مدرن طراحی شده است به شکلی که نور پردازی های زیر کابینت سبب زیبا تر شدن این ایده پردازی شده است. یک طراحی ساده و شاد نتیجه نهایی دیزاین آشپزخانه منزل جنیفر است. چراغ های آویزان شده از سقف خود به زیبا تر شدن این دکوراسیون بسیار کمک کرده است. شکی در این نیست که نمای رو به بیرون سبب منحصر به فرد شدن این فضا شده بدون اینکه از هیچ کالای لوکسی برای دیزاین کردن استفاده شده باشد. تصویر شهر درست شبیه به یک فیلم بیست وچهار ساعت از جلوی چشمان جنیفر در این فضا عبور می کند.
آشپزخانه منزل جنیفر لوپز

آشپزخانه منزل جنیفر لوپز

استخر خصوصی

استخر خصوصی یکی دیگر از گزینه های است که منزل جنیفر به آن مجهز است. شنا کردن در دل ابرها امری است که به وسیله پنجره های عمودی با ارتفاع بلند به نمایش گذاشته شده است. استفاده کردن از پنجره های بلند در این برج مرتفع یکی از مهم ترین گزینه های است که به زیبا تر شدن این دکوراسیون بسیار کمک کرده است. محلی برای آرامش و ریلکس کردن پس از یک ورزش سنگین به لطف این استخر سر پوشیده ممکن می شود.
استخر خصوصی

استخر سر پوشیده منزل جنیفر لوپز

باشگاه اختصاصی در برج جنیفر لوپز

منزل جنیفر مجهز شده به تمام امکانات مورد نیاز برای یک زندگی لاکچری است. از آنجایی که هنرمندان به سلامتی و تناسب اندام خود بسیار اهمیت می دهند استفاده از یک سالن ورزشی در منزل مسکونی آن ها امری مهم جلوه کرده است. همان گونه که مشاهده می کنید این باشگاه با مجهز ترین وسایل ورزشی دیزاین شده است. زیبایی این فضا نه تنها به دلیل وسایل ورزشی لاکچری است بلکه پنجره های عمودی رو به شهر دلیل بارز این امر است.
باشگاه اختصاصی در برج جنیفر لوپز

سالن ورزشی در منزل جنیفر لوپز

اتاق ماساژ در منزل جنیفر لوپز

بدون تردید پس از یک ورزش سنگین و یک روز کاری خسته کننده نیاز است قدری به تمدد اعصاب پرداخته شود. یک اتاق به منظور ریلکس کردن و آرامش بیشتر در منزل جنیفر لوپز نیاز است. این اتاق درست همانند سایر بخش های منزل از یک فضای خاص و رؤیایی بهره برده است. این امر به لطف پنجره های عمودی است که در این اتاق تعبیه شده و نمای زیبایی از شهر را به نمایش گذاشته است. با استفاده از یک میز مخصوص برای ماساژ و قفسه های از روغن های مخصوص برای این کار این فضا دیزاین شده است.
اتاق ماساژ منزل جنیفر لوپز

اتاق ماساژ در منزل جنیفر لوپز

اتاق کار منزل جنیفر لوپز

یکی از اتاق ها با سبکی بسیار خاص و مدرن دیزاین شده است تا فضایی مناسب برای نشست های دوستانه و کاری فراهم شود. این فضا از یک ارتفاع بسیار بلند بهره برده است و همین امر به دل باز بودن این محیط بسیار کمک کرده است. همان گونه که مشاهده می کنید یک میز کار بزرگ با صندلی های مدرن تمام این فضا را اشغال کرده و یک دور همی دوستانه هدف نهایی این طراحی در نظر گرفته شده است.
اتاق کار منزل جنیفر لوپز

اتاق کار در منزل جنیفر لوپز

اتاق بازی منزل جنیفر لوپز

همه سلبریتی ها به خاص بودن دکوراسیون منزل خود بسیار اهمیت می دهند. این امر ممکن نیست مگر اینکه متخصصان طراحی داخلی با دقت و ظرافت خاص به دیزاین این گونه فضاها بپردازند. همان گونه که مشاهده می کنید اتاق بازی همانند سایر اتاق ها مشرف به محیط بیرونی است که نمای خاصی را در فضا به وجود آورده است. یک میز بیلیارد به همراه دو صندلی تکی وسایلی هستند که در این فضا مورد استفاده قرار گرفته اند. دیوار پوش، کف پوش و میز بیلیارد به صورت کاملاً تخصصی ست طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است.
اتاق بازی منزل جنیفر لوپز

اتاق بازی در منزل جنیفر لوپز

سرویس بهداشتی منزل جنیفر لوپز

لوکس بودن و مدرن بودن دکوراسیون داخلی به اتاق های بازی و سالن های ورزشی ختم نشده است. به شکلی که یک طراحی بی نظیر را در سرویس بهداشتی این منزل لوکس شاهد هستیم. آینه کار ی که در این فضا انجام شده است کاملاً ست با سنگ های پیرامون این فضا طراحی شده است. یک وان سنگی سفید عنصر اصلی این دکوراسیون محسوب می شود. مدرن بودن و خاص بودن دکوراسیون منزل جنیفر به لطف نمای بسیار خاص و زیبایی است که ارتفاع منزل او به رخ همگان می کشد.
سرویس بهداشتی منزل جنیفر لوپز
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آیسامبل کیان میباشد