داستان آیسا

تاریخچه آیسامبل داستان اتحاد و پشتکار برادران ارزانلو است که امروزه به یکی از کسب و کارهای موفق خانوادگی در صنعت مبلمان ایران مشهور شده است. داستانی که در یک کارگاه کوچک توسط دو برادر بزرگتر و با تولید میز و مبلمان اداری آغاز شد.

آیسامبل ازسال 1376 فعالیت خود را در زمینه نجاری و رنگ آمیزی آغاز نمود و پس از سالها کسب تجربه و ممارست در زمینه مبلمان اداری، در سال 1380 با تمرکز بخشیدن به واحدهای مختلف خود در یک مجتمع صنعتی، فعالیتهای نجاری، رنگکاری و رویه کوبی را تحت کنترل یک مدیریت واحد قرار داد.

آیسامبل با ارائه مدل های جدید و انحصاری خود به بازار، موفق به ایجاد تحولی در سبک مبل های نیمه استیل(آوانگارد) در کشور گردیده است. سبکی که امروزه به عنوان مبلمان نئوکلاسیک شناخته می شود و فضای بین دو سبک معماری کلاسیک و مدرن قرار گرفته است.

باور ما اینست که دلیل انتخاب مردم، محتوای برند است و تصویر و شعار تبلیغات صرفا به بالابردن آگاهی مردم از این محتوا کمک خواهد نمود. آیسامبل با استفاده از تبلیغات سعی دارد تا تصویری درست از برند خویش در جامعه بسازد و همچنین در راستای بالا بردن سطح آگاهی مردم از عملکرد و مسیر رو به رشد خویش به این مهم می پردازد. خانواده آیسامبل با افتخار و عشق از طریق مشارکت فردی و همکاری تیمی همراه با دانش روز و تجربه سالیان خود، برای ساخت فضایی زیبا، منحصربه فرد و با دوام تلاش می کند.

باورماست آن چیز که ما را متمایز خواهد ساخت، قدم های هرچند کوچک ولی مستمر برای بهبود است. پنج ارزش پیش برنده آیسامبل خانواده، خلاقیت، هنر، نوآوری و مسئولیت پذیری می باشد و همچنین با التزام به اصل مشتری مداری و خدمات متمایز برآنیم تا خانواده ها با آیسامبل حس غرور و شعف را تجربه نمایند.

آیسامبل آمیخته ای از صنعت و دستان هنرمند، که ضرورت خلق مبلمانی متمایز و مانا است.