تاریخ :     زمان : 14:13:56
یکی از مهم ترین مسائلی که سلبریتی ها پس از کار به آن می پردازند دکوراسیون داخلی منزل است. اشلی بنسون یکی از بازیگران هالیوودی است که از این رقابت عقب نمانده و توانسته خانه ای زیبا و رؤیایی را برای خود خریداری و طراحی کند. با توجه به اینکه بنسون در زمینه کاری بسیار قوی ظاهر شده است در حیطه طراحی دکوراسیون داخلی منزل شخصی‌اش نیز چیزی کم نگذاشته است. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با ایده پردازی های استفاده شده در دکوراسیون داخلی منزل اشلی بنسون بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا مدرن ترین ایده پردازی ها از آن شما باشد.
دکوراسیون داخلی منزل اشلی بنسون

اشلی بنسون

نمای اصلی منزل اشلی بنسون

یک خانه سفید در انبوهی از دار و درخت نمای خانه اشلی از روبرو است. شما به راحتی می توانید از دور یک سبک سنتی را در این خانه شیک مشاهده کنید. هلال های دایره ای شکل نمای ایوان و پنجره های چوبی همگی نمادی از یک خانه سنتی محسوب می شود. از سمت دیگر درخت کاری بسیار زیبایی که در اطراف این خانه دنج و زیبا صورت گرفته سبب زیبا تر شدن این منزل شده است. با هم تماشای دکوراسیون داخلی منزل اشلی بنسون می نشینیم با ما همراه باشید.
نمای اصلی منزل اشلی بنسون

نمای ساختمان اشلی بنسون

حیاط منزل آشلی بنسون

یک نمای متفاوت در قسمت پشت منزل مشاهده می کنید. این حیاط به طرز بسیار خاصی شبیه به خانه های سنتی قدیمی دیزاین شده است. حالت طراحی و ساخت پنجره ها و حتی ترانسی که در بالاترین نقطه این ساختمان قرار دارد همگی نشان از یک خانه متفاوت می دهد. در پشت این پنجره یک تخت چوبی با بالشت های ساده قرار داده شده است که به زیبا سازی بیشتر حیاط بسیار کمک کرده است. پله های در پشت این حیاط قرار دارد که به فضای داخلی ساختمان منتهی می شود.
 حیاط منزل آشلی بنسون
 
 حیاط منزل آشلی بنسون

نمای از حیاط منزل اشلی بنسون

راهرو ورودی به منزل اشلی

راهروی که به منزل اشلی منتهی می شود و راه ورودی به این منزل ساده و زیبا است با یک طراحی چوبی دیزاین شده است. آینه دیواری در کنار میز ساده ای که در پا گرد این راه پله قرار گرفته است کار دکور کردن راهرو را به انجام رسانده است.
 راهرو ورودی به منزل اشلی

راهرو منزل اشلی

اتاق نشیمن در منزل اشلی بنسون

اتاق نشیمن این منزل زیبا با سقف کوتاهی طراحی شده است تا دنج بودن این فضا بیشتر مشهود باشد. مبل های سفید ساده با کوسن های رنگی که در این طراحی دکور شده است سبب زیبا تر شدن و سنتی تر جلوه دادن این محیط شده است. در گوشه از اتاق دو کاناپه راحتی تعبیه شده که با کوسن های مشکی و قرمز دیزاین شده است. یک فرش سنتی در این فضا مورد استفاده قرار گرفته که نمای محیط را بهتر جلوه می دهد. از سوی دیگر شما دو مبل راحتی سفید با کوسن های قرمز رنگ را مشاهده می کنید که با کنار مبلی های سنتی دکور فضا را به عهده گرفته است. امری که سبب خاص شدن اتاق نشیمن منزل اشلی شده است نمای بسیار زیبایی است که پنجره های عمودی فراهم کرده است. با استفاده از چند آباژور رو میزی و ایستاده کار نور پردازی محیط به انجام رسیده است. امر دیگری که به زیبا سازی این فضا کمک کرده است طراحی و معماری خاص سقف این نشیمن زیبا است. همچنین از تراس این محیط برای یک نشست دوستانه به راحتی می توان بهره گرفت.
 اتاق نشیمن در منزل اشلی بنسون
 
 اتاق نشیمن در منزل اشلی بنسون

اتاق نشیمن در منزل اشلی بنسون

میز نهار خوری و چیدمان آن در منزل اشلی

همان طور که در دکوراسیون این منزل مشاهده شد تمام چیدمان با وسایل سنتی به انجام رسیده است. این ایده پردازی در قسمت میز نهار خوری برای مهمان ها نیز دنبال شده است. با استفاده از یک میز چوبی و صندلی های چوبی پارچه ای قدم اول برای دکور کردن محیط به انجام رسید است. در ادامه با دو چراغ سنتی و یک لوستر که با شمع کار روشنایی فضا را به انجام رسانده است کار دکوراتیو کردن فضا به انجام رسیده است. نمای بسیار زیبایی که منظره رو به این اتاق را فراهم کرده است حالی خوش برای صرف غذا در یک دور همی دوستانه را فراهم کرده است. به راحتی از داخل آشپزخانه سنتی منزل اشلی می توان به فضای مربوط به میز نهار خوری دسترسی پیدا کرد. این فاصله کم محیط صمیمی تر و دوستانه تری را برای مهمان های اشلی مهیا کرده است. درب چوبی با دکوری های چوبی که در آشپزخانه استفاده شده به سنتی بودن منزل اشلی دامن زده است.
میز نهار خوری و چیدمان آن در منزل اشلی

اتاق مهمان در منزل اشلی

امری که سبب شده است فضای داخلی منزل اشلی بسیار زیبا جلوه کند نمای روبروی اتاق ها است. از آنجایی که ارتفاع بلند ساختمان نمای خوبی را حاصل کرده است تأثیر آن به خوبی بر روی دکوراسیون داخلی منزل نیز مشهود است. در این اتاق که برای مهمان نیز می تواند گزینه مناسبی باشد یک تخت و دو صندلی به همراه یک میز دکوری قرار داده شده است. نوع چیدمان وسایل خود به زیبا تر شدن دکوراسیون کمک کرده است. یک فرش با طراحی متفاوت درکف این اتاق قرار داده شده است درست در پشت پنجره که نمای خوبی را در دید فراهم می کند یک تخت یک نفره قرار داده شده است. در راستای تخت دو مبل به شکلی که راه رفت و آمد را محدود نمی کند دکور شده است. در نهایت رو بروی تخت یک میز دکوری است که این عوامل یک ترکیب مربعی شکل را حاصل کرده است که به زیبا سازی فضا بسیار کمک می کند. چیدمان به شکل مربعی یا مستطیلی یکی از استاندارهای چیدمان محسوب می شود.
اتاق مهمان در منزل اشلی
 
اتاق مهمان در منزل اشلی

اتاق خواب مهمان در منزل اشلی

اتاق خواب شخصی اشلی

دو اتاق خواب با اتاق خواب مهمان سه اتاق خواب مجزای است که در منزل اشلی طراحی شده است. در تمام اتاق خواب ها به جای استفاده از رنگ های فانتزی از رنگ های کرم و قهوه‌ای که به پس زمینه دکوراسیون سنتی نزدیک تر است استفاده شده است. در یکی از اتاق ها با کمک یک رو تختی سنتی و چند کوسن مشابه با تم رنگی رو تختی کار دیزاین فضا به انجام رسیده است. در دو طرف تخت پنجره های برای نمای بهتر در فضا تعبیه شده است و کار زیبا سازی اتاق خواب را ساده کرده است. عناصری که برای دکور کردن این فضا مورد استفاده قرار گرفته است دو میز عسلی دو آباژور رو میزی و یک فرش پشمی با تم قهوه ای است. در اتاق خواب دیگر همین تم های رنگی دنبال شده است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید یک تخت با رو تختی کرمی و طرحی سنتی به همراه دو میز پاتختی برای دیزاین کردن این محیط استفاده شده است. از سوی دیگر دو مبل راحتی رو بروی هم و در کنارهای تخت استفاده شده است. همان طور که در مطالب قبل اشاره شد کوتاه بودن سقف این منزل سبب زیبا تر شدن و دنج تر شدن محیط شده است.
 اتاق خواب شخصی اشلی
 
 اتاق خواب شخصی اشلی

اتاق خواب شخصی اشلی

آشپزخانه در منزل اشلی بنسون

آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت ها در منزل محسوب می شود به همین خاطر توجه به دکوراسیون داخلی آن نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. آشپزخانه منزل اشلی شاید زیاد بزرگ نباشد اما بسیار خاص و زیبا طراحی شده است. همان طور که مشاهده می کنید کابینت های سفید درکنار پارکت های قهوه ای یک تضاد رنگی زیبایی را پدید آورده است. امر دیگری که بسیار به زیبا سازی این آشپزخانه کمک کرده است طراحی به سبک سنتی است. معماری این ساختمان در رده طراحی های سنتی است، زیرا اولین پارامتر که اپن بودن آشپزخانه است در این فضا مشاهده نمی شود. سادگی در این طراحی با یک رنگ آمیزی و نور پردازی بسیار ساده دنبال شده است.
آشپزخانه در منزل اشلی بنسون

آشپزخانه در منزل اشلی

پشت بام و تراس منزل اشلی

پشت بام و تراس منزل اشلی با استفاده از مبل های خاص طراحی شده است. مبل های که بر روی پشت بام مورد استفاده قرار گرفته به صورت پکیجی است که به راحتی می توان برای دیزاین فضا از آن ها استفاده کرد. در دو سوی این مبل ها از کوزه های گلی برای دکور کردن فضا کمک گرفته شده است. بر روی تراس پاف های هم اندازه به منظور یک دکوراسیون منظم استفاده شده است. در یکی از بخش های این منزل سنتی و خاص اتاقی به عنوان اتاق خیاطی طراحی و دکور شده است. بدون شک اشلی به دلیل طراحی مد و لباس این فضا را برای کار و حرفه دوم خود در نظر گرفته است.
پشت بام و تراس منزل اشلی
 
اتاق کار اشلی بنسون
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آیسامبل کیان میباشد