با رعایت اصول فنگ شویی پولدار شوید

/ 2017/07/09 / بدون دیدگاه / در دانستنی ها / توسط

با رعایت اصول فنگ شویی پولدار شوید
چوب در جنوب

عنصر ثروت چوب است و بخش جنوب شرقی خانه شما باید نمایانگر وجود این عنصر باشد. البته شاید خانه از پیش با عنصر دیگری مثل آتش یا فلز دکور شده باشد. در این صورت باید متعادل کننده را بشناسید تا بتوانید جریان درست انرژی را در منزل تان ایجاد کنید. رنگ های عنصر چوب سبز، قهوه ای و آبی هستند و برای مثال رنگ های عنصر آتش که رنگ های تنالیته قرمز هستند و رنگ های طیف خاکستری که نماد عنصر فلز هستند می توانند باعث تضعیف عنصر چوب شوند. اگر شومینه یا اجاقی در جهت جنوب شرقی خانه دارید، برای کم کردن اثر منفی آنها روی عنصر چوب، می توانید از یک کوزه سفالی روی شومینه یا تابلوهای سفالی حول و حوش آن استفاده کنید. کنار اجاق گاز از رنگ های خاکی و خنثی استفاده کنید تا تاثیر عنصر آتش کم شود.

کاسه و قالیچه وحوله در حمام

چکه کردن شیر آب انرژی را از خانه شما بیرون می برد. بنابراین اگر به فکر افزایش درآمد هستید اول از همه شیرآلات خانه را چک کنید و از سالم بودن آنها مطمئن شوید. در قوانین فنگ شویی بین عنصر آب و رفاه و ثروت ارتباط مستقیمی وجود دارد. این عنصر در حمام وجود دارد، بنابراین توجه به دکوراسیون حمام می تواند در افزایش ثروت شما موثر باشد. همیشه از یک گلدان سبز در حمام استفاده کنید. کاسه ای پر از سنگریزه به نشانه عنصر زمین و یک قالیچه کوچک یا حوله قرمز به نشانه آتش می تواند انرژی های حمام شما را متعادل کند.

آکواریوم پول می آورد

شما می توانید از یک آکواریوم هم در جهت جنوب شرقی خانه استفاده کنید. آکواریوم ترکیبی از عناصر است که می تواند انرژی چی را در آن بخش از خانه شما تقویت کند و برایتان ثروت به ارمغان بیاورد. آب آکواریوم نماد عنصر آب، گیاهان نماد عنصر چوب، شن و سنگ کف آن نماد عنصر زمین، خود سازه به عنوان نماد عنصر فلز و ماهی های رنگی می توانند نماد عنصر آتش باشند. سعی کنید آکواریوم تان را همیشه تمیز نگه دارید و به سلامت ماهی های آن توجه کنید. قوانین فنگ شویی می گوید بعد از این کار می توانید شاهد وفور ثروت و انرژی مثبت در زندگی تان باشید.

بگذارید انرژی جریان داشته باشد

قوانین فنگ شویی به هم ریختگی را دشمن جریان انرژی می داند. برای اینکه کارتان رونق بگیرد و درآمد بیشتری داشته باشید باید از به هم ریختگی محل کار و میز کارتان به شدت اجتناب کنید. کشویی کنار میزتان در نظر بگیرید و تمام کاغذهای اضافه را در آن قرار دهید و در کشو را همیشه بسته نگه دارید. اگر چیز اضافه ای در محل کارتان وجود دارد آن را دور بریزید. در کمدها و کشوهای مشترک را هم ببندید. به علاوه واقعا لازم نیست مقدار زیادی وسیله روی میز بچینید. سعی کنید تا جایی که می توانید میزتان خلوت باشد و دور و برتان برای جریان انرژی فضای کافی وجود داشته باشد. در عین حال سعی کنید میزتان از زمین مقداری فاصله داشته باشد و زیر آن باز باشد.

نمادهای ثروت در جنوب شرقی خانه

سمت جنوب شرقی خانه، سمت ثروت و موفقیت است. در واقع در قوانین فنگ شویی در این جهت جفرافیایی از نمادهای ثروت استفاده می کنند تا باعث جذب بیشتر درآمد شوند. فنگ شویی نمادهای ثروت متفاوتی دارد. چینی ها از مجسمه هایی استفاده می کنند که سکه ای در دهان دارند. شما می توانید قلک، ظرف گندم، سکه یا نمادهای اینچنینی در این بخش خانه بگذارید. استفاده از قبوض یا دفترچه اقساط در این بخش خانه اصلا خوب نیست. به علاوه شما می توانید از گلدان های سبز و سالم هم برای افزایش ثروت در این بخش خانه استفاده کنید

 

QR: با رعایت اصول فنگ شویی پولدار شوید
نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *